Tento rok na slávnostiach „Dni mesta“ reprezentovali našu škôlku detičky zo stonožkovej triedy pod vedením pani učiteľky Lydky R., ktorá s nimi nacvičila tanec – tango. Deti boli veľmi šikovné a vyskúšali si vystúpenie pred veľkým publikom. Ďakujeme