• Sociálne siete

Bubli Rybačka u nás 7.júna 2023

Date: 8. júna 2023Author: Categories: Aktuality

Tomík – dlháň dlhánsky 3 metrový , ku nám zavítal , no skôr než sa ukázal , komunikoval s deťmi cez bezdrôtový mikrofón v utajení. Keď ho deti zbadali, ako prichádza na chodúľoch, začali jasať a pískať od radosti. Dali si spoločne rozcvičku, vytvorili vláčik a spievali. Poprosili čarovnú zlatú rybku- kapricu Karlu , aby vytvoril čarovné bublinkové prekvapenie. Tomík preto, že plní deťom želania, vytvoril snáď najväčšie bubliny, aké kedy deti videli. Bubliny aj bublinky lietali vzduchom a detičky ich naháňali a snažili sa ich rozprasknúť. Na záver sme sa premiestnili do triedy, kde nám Tomík pripravil…Cirkusové trampoty, predstavenie s akrobaciou a žonglovaním, balancom a jednoduchými kúzlami s detičkami. Vystúpenie bolo plné gagov a úprimného detského smiechu. Bol skrátka vynikajúci a my sa tešíme, že ku nám opäť zavíta.